Elegancki mężczyzna

Elegancki Mężczyzna

Dzisiaj zarówno kobiety, jak i mężczyźni chcą dobrze wyglądać. Moda nie jest już domeną kobiet. Te czasy dawno się skończyły. Obecnie mężczyźni na równi z kobietami dbają o siebie i o swoje ciało. Mężczyźni chodzą na zakupy do galerii handlowych i godzinami wybierają dla siebie ubrania. Dbają o to, żeby ich strój miał dobry krój, odpowiednio dopasowany do ich sylwetki i wzrostu. Panowie chodzą do kosmetyczki. Są specjalne linie kosmetyków dedykowane mężczyznom, mężczyźni dbają o to, by ich twarz wyglądała świeżo, dbają o sobie dłonie i paznokcie. Nie jest to dzisiaj nic dziwnego.

W sklepach jest całe mnóstwo wspaniałych ubrań dla panów, w tym Modne męskie marynarki na każdą okazję. A takich okazji jest w życiu mężczyzny niemało. Niektórzy pracują, jak to się mówi, w biznesie. Wtedy często w pracy obowiązuje ich dress code i po prostu muszą każdego dnia być elegancko ubrani. Obowiązuje marynarka i krawat. Przecież każdego dnia może się zdarzyć spotkanie z ważnym klientem, a wtedy trzeba wyglądać nienagannie. Klient patrzy na umiejętności i wiedzę danej osoby, ale nie oszukujmy się. Wygląd zewnętrzny ma również ogromne znaczenie. W pierwszym odruchu oceniamy innych właśnie po wyglądzie i nie ma co mówić, że jest inaczej. Inna okazja, na którą mężczyzna zakłada garnitur to ślub. Własny lub innej osoby. Inny będzie oczywiście garnitur dla pana młodego, a inny dla weselnego gościa, ale na pewno na obie te okazje należy ubrać się elegancko.

Mężczyzna poświęca mniej czasu na to, żeby ładnie się ubrać, mniej czasu potrzebuje, żeby odpowiednio skomponować swój strój i dodatki. Kobiety w tej materii są niepokonane. Potrafią przed lustrem spędzić wiele godzin, a ostatecznie i tak nie są zadowolone z efektu jakie osiągnęły. Ale dzisiaj mężczyźni doganiają w tym kobiety. Również oni potrafią godzinami stać przed lustrem i dobierać rozmaite stylizacje i zastanawiać się czy w danym zestawie wyglądają dobrze, a być może w innym wyglądaliby jeszcze lepiej. No cóż. Mamy w końcu równouprawnienie, a jeżeli efektem jest dobry wygląd i zadbane ciała mężczyzn, to nic tylko się cieszyć.

1 thought on “Elegancki mężczyzna

Komentarze są wyłączone.